GMD studio - výroba reklamy


Tónování autoskel – okenní autofóliefotografie
Loading...
« » X

Pro tónování autoskel používáme fólie od předního světového výrobce, který pro evropský trh vyrábí fólie BRUXSAFOL. O tom, že se jedná o TOP produkt, svědčí i to, že tyto fólie byly vyvíjeny pro potřeby NASA.

Ochrana před oslněním a přehřívání interiéru vozidla

Nejnovější řada fólií Ultra performance - UP sníží průchod infračerveného, tedy tepelného záření až o 75%. Tím je výrazně snížena teplota interiéru. Teplota interiéru automobilu s těmito fóliemi na sklech je výrazně nižší, než teplota v automobilu bez těchto fólií. Díky tomu je pobyt ve vnitřním prostoru automobilu pro lidský organismus příjemnější. V neposlední řadě se tak snižují náklady na provoz klimatizace.

Všechny fólie Bruxsafol absorbují více jak 99 % ultrafialového záření, čímž je ochráněn interiér před blednutím.

Fólie Bruxsafol jako jediné na našem trhu dodávají fólie s propustností světla více než 70%. Tyto fólie se dají legálně instalovat i na přední boční okénka.

Propustnost viditelného světla je dle typu použité fólie 5 – 76 %.

Fólie Bruxsafol mají nejlepší optické vlastnosti, což oceníte při instalaci tmavých fólií. Budete mile překvapeni, jak i přes tmavou fólii je dobře vidět zevnitř ven.

Ochrana proti vloupání a poranění

Instalací autofólie minimalizujete riziko poranění při rozbití skla. Navíc lze vybrat z bezpečnostních a kombinovaných fólií, které výrazně prodlužují dobu nutnou na rozbití okna.

Nabízené typy fólií

NR Supreme, HP Supreme, GR, CH, Titanium, NR Smoke, HP Smoke, Ultra performance a bezpečnostní

Instalace

Naše společnost je certifikovaným montážním pracovištěm. Vydáváme osvědčení pro potřeby STK. Instalace fólií provádíme novou moderní metodou bez nutnosti demontáže skel.

  • instalace bez demontáže skel
  • doživotní záruka na barevnost fólií
  • protisluneční, kombinované a bezpečnostní fólie
  • ochrana před přehříváním interiéru